ورود کاربران

شروع فعالیت کافه کاکتوس

با سلام و عرض ادب خدمت بازدیدکنندگان محترم

بالاخره ماحصل تلاش تیم کافه کاکتوس برای علاقه مندان کاکتوس ها به نمایش درآمد.

امروز 93/1/15 سایت کافه کاکتوس با تمامی کاستی ها، رسما راه اندازی گردید.

تیم کافه کاکتوس یک تیم خودمانی از دوستانی است که در کنار هم جمع شده و با توکل به خدا، تلاش دارند نیاز علاقه مندان به گیاهان گوشتی و مینیاتوری را برآورده سازند.

تیم کافه کاکتوس با علم به اینکه  این سایت هنوز با انتظارات بازدیدکنندگان و آنچه شایسته علاقه مندان است، فاصله زیادی دارد، تلاش خواهد کرد روز به روز بر کیفیت خدمات و مطالب خود بیافزاید. به هر حال باعث دلگرمی ما خواهید بود که برای شروع کار، با همین تحفه ناقابل ما را به عنوان یک دوست کاکتوسی قبول کرده و با پیشنهادات و انتقادات خود ما در ارتقای سطح کیفی یاری نمایید.

تصمیم کافه کاکتوس بر ایجاد فضایی مجازیست که بازدیدکنندکان با حضور و اختیار یکی از صندلی های گرم این کافه و با نوشیدن یک فنجان داغ تصاویر و مطالب کاکتوسی از تنش های روانی و روزمره خود کاهیده و احساس آرامش نمایند.

از اصلی ترین اهداف کافه کاکتوس مشارکت دادن اعضا و بازدیدکنندگان محترم در فعالیت های سایت با در نظر گرفتن پیشنهاد های تشویقی است.

به زودی برنامه های کافه کاکتوس در این زمینه به استحضار علاقه مندان خواهد رسید. با عضویت خود در کافه کاکتوس، اولین گام مشارکت در ساخت کافه مجازی علاقه مندان کاکتوس را بردارید.

مدیریت کافه کاکتوس