ورود کاربران

جستجو

آدرس گلخانه های کاکتوس

امتیاز کاربران

با سلام و احترام

دوستان عزیز مدتی است در قسمت تالار گفتگوی سایت آدرس گلخانه های کاکتوس در سطح کشور قرار گرفته است و به مرور نیز در حال بروز رسانی است. از اینجا وارد شوید.

علاقمندان بازدید گلخانه ها می توانند با مشاهده آدرس گلخانه های کاکتوس در هر شهر، بعد از هماهنگی تلفنی با شماره تماس مدیر گلخانه نسبت به مراجعه حضوری و بازدید برنامه ریزی نمایند.

از همه عزیزان عاجزانه خواشمندم برای استفاده سایر دوستانشان و تکمیل اطلاعات وب سایت در بروز رسانی آدرس گلخانه ها مشارکت داشته باشند. این اطلاعات می تواند در صورت مشارکت فعال شما عزیزان به عنوان منبع مناسبی جهت علاقمندان کاکتوس تبدیل شود.

در صورت تمایل به افزودن آدرس گلخانه می توانید از همان قسمت تالار گفتگو به نام کاربری خود مشارکت داشته باشید. یا در صورت تمایل نیز می توانید به شماره 09356592129 آدرس و اطلاعات گلخانه خود را ارسال فرمایید.

بانک اطلاعاتی گلخانه های کاکتوس در ایران

امتیاز کاربران

با سلام و احترام

خیلی وقتها پیش میاد که بعد از چند سال می فهمیم همین بقل گوش خودمون چه گلخونه های کاکتوسی بوده و تا حالا هیچ اطلاعی ازشون نداشتیم.

حالا فکر کنید قصد مسافرت به یک شهر دیگه داشته باشیم و عشق کاکتوس هم باشیم. انقدر باید از اینترنت و اینور اونور تحقیق کرد تا بالاخره یه آدرسی پیدا کنیم. بعد از این همه ماجرا پیدا کردن آدرس تو شهر غریب و اینکه چقدر اون آدرسی که پیدا کردیم دقیق باشه خودش یه چالشیهههه عجیییببب!!!!

از قدیم گفتن زکات علم، نشر اونه. حالا علم آدرس داشتنم خودش یه علمیه دیگه!!!

قصد داریم به کمک شما عزیزان هر آدرسی از گلخونه های شهرهای مختلف داریم و هر اطلاعاتی ازونا داریم را واسه اشتراک در "تالار گفتگوی" سایت کافه کاکتوس در اختیار هم قرار بدیم. شما نیز هر اطلاعاتی که به اشتراک می گذارید مطمئن باشید به کار دوستان خودتون میاد(یکیشم خودم) و منجر به یک تعامل دو طرفه میشه و قطعاً هر کسی ازین تعامل بهره مند میشه.

به امید خدا این اقدام از طرف همه شما، به کار دوستداران کاکتوس خواهد آمد.

منتظر پیشهادات شما هستم.

ارادتمند- پورقاسم

 

 

 

بذر دو گونه از پیلو سرئوس

امتیاز کاربران

با سلام

تاچند روز آینده بذر دو گونه بسیار زیبا از پیلوسرئوس در فروشگاه سایت عرضه می گردد.

درصد جوانه زنی این بذرها طبق تست کافه کاکتوس عالی می باشد.

بسته ها بصورت 50 تایی و در قیمت مناسب عرضه خواهد شد.

باشد که مورد استقبال دوستانمان قرار گیرد!

بذر داخلی

امتیاز کاربران

کاکتوس بازان عزیز سلام

به منظور حمایت از عزیزان پرورش دهنده خانگی کاکتوس، بذرهای تولید داخل با قیمت استثنایی به تعداد محدود آماده فروش می باشد.

کلیه بذر های برداشت یک سال اخیر بوده و در بسته های 100 تایی عرضه می گردد. جهت خرید از اینجا اقدام نمایید.

با تشکر- پورقاسم

برگشت هزینه بذرهای بی کیفیت!!

امتیاز کاربران

با سلام

عزیزانی که از سایت کافه کاکتوس بذر های زیر را خریداری کرده اند چنانچه درصد جوانه زنی آن ها زیر 10 درصد بوده، شماره حساب خود را تا تاریخ 93/8/1 به ایمیل سفارش خود ارسال کرده تا نسبت به برگشت هزینه آن ها اقدام گردد. در صورت جوانه زنی بذرهای زیر لطفا به ایمیل کافه کاکتوس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید یک ایمیل ارسال فرمایید و از شرایط کاشت، ما را مطلع فرمایید.

ان شاءاله در آینده روش کشت بذرهای خاص مثل کونوفیتوم از قبل آموزش داده می شود و سپس برای فروش گذاشته می شود .

همچنین به منظور شناسایی بذرهای بی کیفیت که درصد جوانه زنی پایینی دارند از قبل نمونه های تست کاشته شده و سپس در سایت برای فروش قرار خواهند گرفت.

1- copiapoa

2- auzerocereous

3-ferocactus macrodiscus

4-conophytum

 

با تشکر